HARMONOGRAM

REJSÓW

 

 

ZOBACZ

PRZYGOTUJ SIĘ DO

REJSU

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak popłynąć z nami na rejs ?

Po pierwsze trzeba tego chcieć, po drugie zaś zdecydować się na przystąpienie do Stowarzyszenia Cassiopeia Expedition, bowiem Stowarzyszenie organizuje rejsy tylko dla swoich członków.

Jeżeli jesteś zdecydowany(a) na rejs zalecamy abyś zapoznał(a) się z regulaminem Stowarzyszenia oraz przeczytał(a) Jak przygotować się do rejsu.
Następnie trzeba pobrać i wypełnić deklarację wstąpienia do Stowarzyszenia [pobierz deklarację w formacie DOC lub PDF] i przesłać ją mailem lub przekazać osobiście (np. podczas rejsu) oraz wpłacić składkę członkowską za dany rok kalendarzowy na numer konta (więcej na temat składek w zakładce Finanse).

Kolejnym krokiem będzie wybranie interesującego akwenu i terminu rejsu oraz ustalenie tego z osobą prowadzącą rejs mailowo lub telefonicznie.
Jeżeli chcesz pływać dłużej niż tydzień lub zabrać ze sobą inne osoby niż członkowie Stowarzyszenia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z zarządem.

W przypadku jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości pytaj, to nic nie kosztuje a pozwoli uniknąć ewentualnych nieporozumień lub przekłamań.