Aktualności

                                                Dzień Kobiet 2020

Z okazji dnia Kobiet Stowarzyszenie Cassiopeia Expedition składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane, a przede wszystkim byście w tym roku aktywnie wypoczęły na łonie natury lub ciesząc swe oczy głębokie widokiem perełek archiektury świata śródziemnomorskiego.

Jednocześnie Stowarzyszenie Cassioepeia Expedition nie ogranicza się do powyższych życzeń i pragnie wszystkim Paniom sprawić z okazji ich święta niespodziankę. Każda Pani, która w dniu 8 marca 2020 r. zadeklaruje udział w rejsie w 2020 r., otrzyma 50% rabat w składce członkowskiej.


                                           
                                          Podsumowanie 2019 roku.


W minionym roku wiele się działo, mieliśmy przyjemność gościć i poznawać nowych ludzi, odświeżaliśmy znajomości, cieszyliśmy się i smuciliśmy, próbowaliśmy nowych potraw i zwiedzaliśmy nowe miejsca, przepłynęliśmy pół Europy ale wciąż nam mało więc w kolejnym roku przepłyniemy drugie pół a może tylko w drugą stronę. 
Wspominając mijający rok postanowiliśmy podziękować wszystkim, którzy z nami żeglowali, zaś wyjątkowo wesołemu i zaangażowanemu w każdy rodzaj działalności żeglarskiej koledze Wiesławowi Kureczko przyznać honorowy tytuł ZAŁOGANTA 2019 ROKU wraz z voucherem na dwa miejsca na dowolnie wybrany rejs lub rejsy w terminie do końca maja 2020 r. 
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na pokład!
Harmonogram rejsów
Przygotuj się do rejsu
Finansowanie rejsów
Wstąp do stowarzyszenia
od 1 lutego do 25 kwietnia 2020
  • Rejsy rekreacyjno-turystyczne po Wyspach Kanaryjskich w okresie karnawału oraz wiosenny rejs do kontynentalnej Hiszpanii wzdłuż wybrzeża Maroka.
Od 11 lipca do listopada 2020
  • Rejsy rekreacyjno-turystyczne po basenie Morza Egejskiego i Morza Śródziemnego – tam gdzie kultura helleńska spotyka się z magią Orientu.
Веб-портал JooMix.