Popłyń z nami na rejs

Jak popłynąć z nami na rejs ?

Po pierwsze trzeba tego chcieć, po drugie zaś zdecydować się na przystąpienie do Stowarzyszenia Cassiopeia Expedition, bowiem Stowarzyszenie organizuje rejsy tylko dla swoich członków.

Jeżeli jesteś zdecydowany(a) na rejs zalecamy abyś zapoznał(a) się z regulaminem Stowarzyszenia oraz przeczytał(a) Jak przygotować się do rejsu.
Następnie trzeba pobrać i wypełnić deklarację wstąpienia do Stowarzyszenia i przesłać ją mailem lub przekazać osobiście (np. podczas rejsu) oraz wpłacić składkę członkowską za dany rok kalendarzowy na numer konta (więcej na temat składek w zakładce Finanse).

Kolejnym krokiem będzie wybranie interesującego akwenu i terminu rejsu oraz ustalenie tego z osobą prowadzącą rejs mailowo lub telefonicznie.
Jeżeli chcesz pływać dłużej niż tydzień lub zabrać ze sobą inne osoby niż członkowie Stowarzyszenia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z zarządem.

W przypadku jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości pytaj, to nic nie kosztuje a pozwoli uniknąć ewentualnych nieporozumień lub przekłamań.
Harmonogram rejsów
Przygotuj się do rejsu
Finansowanie rejsów
Wstąp do stowarzyszenia
od 1 lutego do 25 kwietnia 2020
  • Rejsy rekreacyjno-turystyczne po Wyspach Kanaryjskich w okresie karnawału oraz wiosenny rejs do kontynentalnej Hiszpanii wzdłuż wybrzeża Maroka.
Od 11 lipca do listopada 2020
  • Rejsy rekreacyjno-turystyczne po basenie Morza Egejskiego i Morza Śródziemnego – tam gdzie kultura helleńska spotyka się z magią Orientu.
Веб-портал JooMix.